آموزش تاتو خط چشم

  • آموزش تاتو خط چشم

    کلاس های آموزش خط چشم با ارائه مدرک معتبر | میکروپیگمنتیشن خط چشم

آموزش تاتو خط چشم به صورت کاملا حرفه ای در دوره های تخصصی با ارائه مدرک بین المللی تاتو خط چشم در پایان دوره

  جهت ثبت نام با ما تماس بگیرید و یا فرم رزرو آنلاین را پر نمایید  

مشاوره و ثبت نام کلاس آموزش تاتو : 

| ۰۹۱۹۵۳۳۳۳۷۰

میکروپیگمنتیشن خط چشم یکی از انواع تاتو است که به منظور بهره مندی از فرم ثابت خط چشم انجام می‎شود. با انجام میکروپیگمنتیشن خط چشم، در زمان آرایش صرفه جویی شده و از طرفی نگرانی بابت عدم یکسان بودن خط چشم ها وجود نخواهد داشت. فرایند میکروپیگمنتیشن خط چشم با سایر میکروپیگمنتیشن‎ها یکسان است اما به دلیل حساسیت محل انجام میکروپیگمنتیشن، ظرافت بیشتری در اجرا را طلب می‎کند.
در میکروپیگمنتیشن خط چشم، طیفی از خدمات وجود دارد. برای مثال با میکروپیگمنتیشن چشم می‎توان روی پلک با رنگ‎های مختلف خط چشم کشید، افتادگی پلک را تا حدودی اصلاح کرد، مژه ها را پر پشت کرد و مواردی مانند این را به انجام رساند.
جهت آگاهی، خوب است بدانید در این مطب، از دستگاه های استاندارد و لوازم یکبار مصرف استریل استفاده می شود و کلیه اپراتور ها، دوره های مربوطه را در سطح حرفه ای گذرانده اند.

در جمع بندی مطلب فوق می توان گفت کاربرد میکروپیگمنتیشن چشم عبارتست از :
۱ – کشیدن خط چشم دائمی با تنوع رنگ
۲ – اصلاح افتادگی پلک و چشم
۳ – پر پشت کردن مژه ها به وسیله ایجاد سایه میان تار های مژه
و …

موارد آموزش تاتو خط چشم:

آخرین مقالات آموزش تاتو خط چشم

درباره تاتو خط چشم

انواع تکنیک های تاتو خط چشم دو تکنیک برای این کار استفاده می شود. ۱- بهبود پایه مژه ها این روش برای افرادی است که به دنبال زیبایی طبیعی هستند. رنگدانه تنها در پوست بن مژه ها و در میان ردیف های مژه  تاتو می شود. هیچ خط آشکاری فراتر از ردیف آخر مژه ها نیست. این […]

Call Now Buttonتماس با آکادمی