آموزش میکروپیگمنتیشن

  • آموزش میکروپیگمنتیشن

    ارائه مدرک بین المللی میکروپیگمنتیشن

آموزش میکروپیگمنتیشن به صورت کاملا حرفه ای در دوره های تخصصی با ارائه مدرک بین المللی میکروپیگمنتیشن  در پایان دوره

  جهت ثبت نام با ما تماس بگیرید و یا فرم رزرو آنلاین را پر نمایید  

مشاوره و ثبت نام کلاس آموزش تاتو : 

| ۰۹۱۹۵۳۳۳۳۷۰

میکروپیگمنتیشن micropigmentation هم یک روش تتوی دائمی یا نیمه دائمی برای ابروست. این روش با یک دستگاه دیجیتال استفاده می شود. در روش میکروپیگمنتیشن رنگ در لایه عمیق تر پوست با نام درم کاشته می شود.انجام میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ طول می کشد.

در میکروبلیدینگ از تیغ بسیار نازکی برای کشیدن خطوطی شبیه به تار مو استفاده می شود و در میکروپیگمنتیشن با استفاده از دستگاه صدها نقطه بر روی ناحیه تحت درمان ایجاد می شوند تا زمانی که شکل و ساختار ابرو حاصل شود.

میکروپیگمنتیشن هر ۲ تا ۵ سال (گاهی حتی بیشتر) نیاز به ترمیم و تجدید دارد.بهبود پوست نیز بعد از اتمام میکروپیگمنتیشن به زمان و مراقبت های بیشتری احتیاج دارد (تقزیبا یک هفته). زمان مورد نیاز برای انجام فرایند میکروپیگمنتیشن حدودا ۲ ساعت است. به علاوه هزینه میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ است.

آموزش میکروپیگمنتیشن micropigmentation

آموزش میکروپیگمنتیشن

موارد آموزش میکروپیگمنتیشن:

دوره های میکروپیگمنتیشن
در ٨ جلسه شامل مباحث زیر برگزار میگردد:

آموزش بن مژه، خط چشم
خط لب ،رژلب ،حجیم سازی
هاشور نچرال، نانو، سه بعدی، تیغ ماهی ،کرکی مویی هاشور هایلایت
میکروشیدینگ
تکنیک بیلیدینگ فیبروز
اشانتیون دوره آموزش میکرواسکالپ کف سر
آموزش کامل نحوه ورود به بازار کار ,توسط مدرس برتر و بین المللی دارای دو شعبه در تهران و استانبول مباحثی که در این دوره ارائه خواهند شد عبارتند از:

آموزش کامل قرينه سازی، ترکیب رنگ، اسکین سازی هاشور، نچرال و نانو ‎هاشور ابرو سه بعدی و معمولی و مويی و كركی
‎آموزش كامل تكنيك بليدينگ
‎جديد ترین نمونه های هاشور خط چشم بدون تغییر رنگ و پخش شدن
‎بن مژه، خط لب و رژ لب و حجيم سازی با جديدترين روش ها آموزش تاتو بدون درد و خون ریزی ‎هزینه این دوره آموزشی با ۵۰ درصد تخفیف در ایران و استانبول برای هموطنان عزیز برگزار خواهد شد ,با ثبت نام در آکادمی تهران تاتو در سطح مربی گری در این رشته آموزش ببینید.

آخرین مقالات آموزش میکروپیگمنتیشن

هزينه آموزش ميكروپيگمنتيشن

ميكروپيگمنتيشن همان ترسيم خاص و منحصر به فرد خطوط مويي در لابه لاي ابرو است. يك هنر زيبا بايد با ساير اعضاي چهره مطابقت داشته باشد. ميكروپيگمنتيشن را تحت عنوان آرايش دائمي معرفي مي كنند كه در آن ويژگي هاي چهره شخصص اصلاح مي شود. مزيت استفاده از ميكروپيگمنتيشن صرفه جويي در زمان حل مشكلات […]

میکروبلیدینگ ابرو و تفاوت با میکروپیگمنتیشن

میکروبلیدینگ چیست؟ مکروبلیدینگ ابرو یا هاشور سه‌بعدی و مویی ابرو روش مدرن طراحی و پر کردن نیمه‌دائمی ابروست که درحقیقت جدیدترین نسل تتوی ابرو محسوب و با یک قلم حرفه‌ای به‌نام «بلید» متشکل از ۱۲ تا پانزده سوزن انجام می‌شود. در این روش، ابتدا با حدوحدود و مدل انتخابی فرد با مداد روی ابرو به‌دقت […]

Call Now Buttonتماس با آکادمی