ماندگاری میکروبلیدینگ چقدر است؟

ماندگاری میکروبلیدینگ

امروزه بسیاری از خانم ها به دنبال متوقف کردن استفاده از مواد آرایشی برای همیشه هستند.بدین جهت به سمت میکروبلیدینگ که یک روش هاشور زدن تقریباً دائمی است جذب شده‌اند. به کمک این روش ابروها به صورت کاملاً طبیعی قوس داده می‌شوند و همچنین می‌توان رنگ مورد پسند خود برای ابروها را بدست آورد. در نتیجه با استفاده از این شیوه دیگر نیازی نیست نگران کم‌پشتی ابروهای خود باشید و یا برای اصلاح آن به طور مداوم از مداد یا سایه استفاده نمایید.

از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی ماندگاری میکروبلیدینگ عبارتند از:

جنس پوست :

اینکه فردی که میکرو ابرو انجام داد است به اینکه چه نوع پوستی دارد یکی از عوامل اثر گذار در ماندگاری و دوام هاشور ابرو دارد به هر میزانی که پوست شما چرب تر باشد ماندگاری میکروبلیندیگ شما کمتر خواهد شد زیرا چربی ترشح شده از پوست به هاشور ابرو ها و سایه آسیب میزند و اون رو زودتر پاک می کند .

هاشور ابرو

نوع رنگ:

از نظر روشن بودن یا تیره بودن یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر ماندگاری میکروبلیدینگ است به طور کلی رنگ های روشن نسبت به رنگ های تیره از ماندگاری کمتری برخوردار است و باید زودتر ترمیم شود.

میکروبلیدینگ .jpg ابرو

شرایط آب و هوایی:

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر ماندگاری میکروبلیدینگ شرایط آب و هوایی است. هرچه محیط زندگی فرد دارای رطوبت بالاتری باشد و دارای آب و هوای شرجی باشد از میزان کیفیت و ماندگاری هاشور ابرو می کاهد.

میکروبلیدینگ 

 

نمی توان گفت که دوام و مدت زمان ماندگاری میکروبلیدینگ چقدر است به عبارت دیگر نمی توان تاریخ مصرفی برای این روش معین کرد. ولی با توجه به تجربه ها نشان می دهد که عمر مفید این روش، یک سال است. ولی در روش های مختلف این مدت زمان، متغیر است. در واقع عوامل مختلفی تعیین کننده مدت زمان ماندگاری میکروبلیدینگ است که از جمله این عوامل می توان به عمق کاشت رنگ، نور آفتاب، شرایط فیزیکی بدن، مراقبت ‌های بعد از انجام کار و … اشاره کرد. لازم به ذکر است بدانید در شرایط کلی رنگ های تیره تر این روش از ماندگاری بالاتری برخوردار هستند.

به طور کلی در مورد مدت زمان ماندگاری میکروبلیدینگ باید گفت که میکروبلیدینگ روشی بسیار ظریف و سطحی است و معمولا فقط با رنگ های دودی که رنگ طبیعی ابرو است انجام می شود. این روش در پوست های نرمال و خشک دارای ماندگاری بیشتر و در پوست های چرب دارای ماندگاری کمی است. این روش در مرحله اول کمی با ریزش است و از این رو نیاز به ترمیم دارد. جلسات ترمیم بسته به پوست افراد از یک تا سه جلسه متغیر است. ترمیم اولیه معمولا بعد یک تا دو ماه انجام می شود. ماندگاری این نوع هاشور بسته به نوع پوست شما بین ۶ ماه تا ۲ سال متغیر است

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code